CERTYFIKOWANE OSŁONY MASZYN
I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

PL

STRONA GŁÓWNA FIRMA e-SKLEP OFERTA FILOZOFIA DZIAŁANIA KLIENCI KONTAKT

tel. +48 608 673 463
info@europon.pl

Oferujemy certyfikowane osłony zabezpieczające maszyn i urządzeń przemysłowych. Osłony te przystosowane są do zabezpieczenia tokarek, frezarek, wiertarek, szlifierek, pił mechanicznych, pilarek, dłutownic.

Nasze osłony zapewniają bezpieczeństwo pracy na maszynach. Wszystkie zabezpieczenia BHP i osłony do maszyn oraz urządzeń są atestowane.

FILOZOFIA DZIAŁANIA

Naszą receptą na sukces jest umiejętne połączenie know-how i doświadczenia jakie posiadamy z dynamizmem i innowacyjnością.

Nasze wyroby chronią i nierzadko ratują ludzkie życie. W razie potrzeby musza być niezawodne, proste w obsłudze i skuteczne. Mamy tego świadomość i wiemy jak to osiagnąć - dlatego nasi klienci wybierają wyroby o sprawdzonej jakości.

Jesteśmy dumni z faktu ,że cieszymy się ich zaufaniem od tylu lat. To zobowiązuje.
Nasza firma posiada doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym.

EUROPON to solidność i wysoka jakość potwierdzona certyfikatami.

Szacuje się, że ponad 70% wypadków przy pracy jest związanych z obsługą maszyn. Taka też jest skala strat ludzkich, finansowych, materialnych i społecznych. Takiego stanu rzeczy nie można akceptować.

Dlatego we Wspólnocie Europejskiej zarządzanie bezpieczeństwem maszyn jest równoprawnym elementem zarządzania działalnością przedsiębiorstw, ponieważ tylko te osiągają rzeczywisty sukces, które myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu zawodowym strategicznie, które, podobnie jak w przypadku jakości i produktywności wiedzą, że ponoszone na nie nakłady są opłacalne.

Bezpieczeństwo to zysk.

Ogólna zasada kształtowania bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy polega na tym, że wszyscy przyczyniający się do realizacji procesów pracy, tworzą i odpowiadają za bezpieczeństwo. Projektanci, producenci i dostawcy maszyn oraz ich użytkownicy: pracodawcy, nadzór i operatorzy.
KONTAKT KLIENCI
osłony maszynowe

© EUROPON / Wszelkie prawa zastrzeżone