CERTYFIKOWANE OSŁONY MASZYN
I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

PL

STRONA GŁÓWNA FIRMA e-SKLEP OFERTA FILOZOFIA DZIAŁANIA KLIENCI KONTAKT

tel. +48 608 673 463
info@europon.pl

Oferujemy certyfikowane osłony zabezpieczające maszyn i urządzeń przemysłowych. Osłony te przystosowane są do zabezpieczenia tokarek, frezarek, wiertarek, szlifierek, pił mechanicznych, pilarek, dłutownic.

Nasze osłony zapewniają bezpieczeństwo pracy na maszynach. Wszystkie zabezpieczenia BHP i osłony do maszyn oraz urządzeń są atestowane.

FIRMA

Jesteśmy przedsiębiorstwem usługowo-handlowym zajmującym się przede wszystkim dystrybucją produktów zabezpieczenia maszyn, oświetlenia przemysłowego, szeroko rozumianych artykułów BHP oraz ochrony.

Nasze działania w tym zakresie można datować od roku 1995 a od 2002r pod nazwą europon.

Jako wyłączni importerzy firm REPAR2 oraz NIKdziałamy na terenie całego kraju. Przez lata konsekwentnie i selektywnie dobieramy rzetelnych i wiarygodnych dostawców z kraju i z zagranicy.

W celu podniesienia konkurencyjności naszej firmy od 2002 roku rozpoczęliśmy świadczenie usług w zakresie wdrażania nieszablonowych systemów zapewnienia bezpieczeństwa w firmach.

europon to przede wszystkim ludzie, pełni zaangażowania, wiarygodni i kompetentni.

Bardzo trudno jest spełniać wszystkie oczekiwania naszych partnerów, niemniej jednak chcąc sprostać Państwa wymaganiom, staramy się uwzględnić w naszej ofercie wszelkie nowości, zarówno w odniesieniu do towarów jak i usług, np. kompleksowe dostawy artykułów BHP z wyłączeniem działu zaopatrzenia tzw. outsourcing.

Ta nowa forma współpracy między firmami jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi gospodarki, która rewolucjonizuje nasze myślenie o kryteriach i kategoriach efektywnego i nowoczesnego zarządzania.

Poziom bezpieczeństwa na poszczególnych stanowiskach pracy to zawsze kompromis między ceną i jakością.
Naszą pracę traktujemy jak pasję dlatego zawsze poszukujemy optymalnych rozwiązań.
© EUROPON / Wszelkie prawa zastrzeżone